Nieuws

De laatste berichten

4 oktober 2020 - Lid van de Rabobank? Jouw stem is geld waard

Ben jij lid van de Rabobank Amerstreek? Dan is jouw stem van 5 t/m 25 oktober geld waard! Wij doen mee met Rabo ClubSupport 2020 en kunnen jouw stem hard gebruiken.

Hoe stem ik?

Alleen leden van Rabobank Amerstreek mogen op ons stemmen. Lid van deze lokale bank? Als je tussen 5 en 25 oktober inlogt in de Rabobankapp of op de website, ga je via ‘Zelf regelen’ naar ‘Mijn Lidmaatschap’. Hier klik je op Rabo ClubSupport en breng je je stem uit op Musicalvereniging Con Brio.

Het kost jou dus alleen wat tijd en verder niets. En wij zijn je ontzettend dankbaar voor je stem!

Waarom stem ik op jullie?

Iedere vereniging probeert van deze moeilijke periode iets te maken voor haar trouwe leden. Wij bieden workshops aan in spelverdieping en zang. Zo ontdekken onze leden hun eigen neutrale zangstem en hoe ze hun stem gebruiken binnen het eigen vermogen. We halen mensen uit hun comfort zone en hierdoor leren ze hoe ze zichzelf daar toch prettig bij kunnen voelen zonder zichzelf te verliezen. Prachtige leermomenten waar we onze leden enorm in zien groeien.

Mede dankzij jouw stem zijn die leermomenten mogelijk. Als je ons volgend jaar ziet stralen op het podium van de Bussel in de musical Young Frankenstein, weet dan dat jij ons daarbij hebt geholpen. Dankjewel alvast.

Groepsfoto Con Brio
Deze foto is voor de uitbraak van covid 19 gemaakt.

 

Terug naar nieuwsoverzicht

Ontvang onze nieuwsbrief

en blijf op de hoogte

Op de hoogte van onze voorstellingen en andere activiteiten!
Schrijf u dan in en wij laten maximaal 6 keer per jaar van ons horen!

Onze sponsors